Site Rehberi > Gerekli Siteler > Flight Rent A Car
22 Ekim 2018, Pazartesi
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Flight Rent A Car

Flight Rent A Car - http://www.rentacar-tr.org

Gerekli Siteler

www.rentacar-tr.org

Giden Ziyaretçi : 1
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Gerekli Siteler
Site Bilgileri : http://www.rentacar-tr.org
Benzer Siteler : f | flight rent a car
3d oyunlar
 Açıklamalar :

İstanbul ve çevresinde otomobil kiralama hizmeti vermekteyiz.

Şirketimiz kurulduğu 2005 yılı Ocak ayından itibaren Flight Car Rental markası ile İstanbul'da Rent A Car,Araç kiralama,Oto Kiralama hizmeti vermektedir. Şirketimizin, ana faaliyet konusu bünyesinde bulunan araçlarını ihtiyacı olan kitlelere kiralamaktır. Türkiye'de de ender bulunan bu araçların mülkiyeti de tamamıyle Flight Car Rental'a aittir.Flight Car Rental, araç kiralamanın yanı sıra, Operasyonel Leasing adı altında, şirketlerin filo ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Nitelikli hizmet ve personel politikasıyla faaliyetlerine başlayan Flight Car Rental, "Doğrudan Hizmet" anlayışıyla; hizmeti kişi ya da kurumun bulunduğu yere götürme felsefesini gütmektedir.

Otomobil kiralama sektörü ülkemizde her geçen yıl biraz daha büyümekte, ve şirketimiz de büyüyen bu sektörde, pazar payını artırmak için çalışmalarına hız vermektedir.Flight Car Rental, yüksek standartlı hizmeti, uygun fiyat politikasıyla destekleyerek, müşteri memnuniyetini sağlama amacını taşımaktadır. İstikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme politikasıyla hedeflerine ilerlemek için yola çıkan Flight Car Rental, sektöründe güçlü ve kalıcı bir yeri sağlama yolunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 Etiketler : car, rental, oto, kiralama, rentacar, araba
Not: www.rentacar-tr.org sayfadan “Flight Rent A Car” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Gerekli Siteler” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Telekom Adsl Kota - Birim Çevirici - Milli Piyango Çekiliş Sonuçları - Dermaclean Estetik - Tüketici Bilgi Sistemi - TTRehber - TEDAŞ Borç Sorgulama - 11850 Bilinmeyen Numaralar Servisi - Devletin Kısayolu - Numaradan İsim Sorgulama