Site Rehberi > Dosya Download > Beyaz Torrent
17 Kasım 2018, Cumartesi
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Beyaz Torrent

Beyaz Torrent - http://www.beyaztorrent.com

Dosya Download

www.beyaztorrent.com

Giden Ziyaretçi : 83
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Dosya Download
Site Bilgileri : http://www.beyaztorrent.com
Benzer Siteler : b | beyaz torrent
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Öncelikle üye alımlarımızın açık oldugunu sız sevgılı kullanıcılarımıza hatırlatmak ısterız.Davetiyenızın olmasına gerek yoktur. Tek bir TIKLA beyaztorrent.com sitesine uye olup bizlerle torrent dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Üye olan kullanıcılarımıza üye oldukları gibi 1 Gb Upload kredisi verilmektedir.Ayrıca her üyemiz bir ay boyunca upload hakkına sahiptir.Sitemizdeki içerikler 4 ay boyunca gümüş torrenttir. Bu da yüklediğiniz torrentin yarısı kadar download yapacağınızı belirtiyor. Büyük bir avantaj değil mi?

Uploader ya da Moderatör mü olmak istiyorsunuz, sizleri de düşünerek gerekli koşulları sağlamanız durumunda BeyazTorrent.com sitesinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gelin bu yolda hep beraber olalım. Paylaşımın zevkini hep beraber yaşayalım.

Gelişmekte olan bir siteyiz, hergün eklenen yeni torrent sunumlarıyla torrent dünyasının farklılıklarını gelin birlikte yaşayalım.

 Etiketler : beyaztorrent, iyi, türk, torrentsitesi, torrent, siteleri
Not: www.beyaztorrent.com sayfadan “Beyaz Torrent” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Dosya Download” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Neye Ihtiyacınız Varsa Indirin - Program Download - Alet Çantanız - teknoinfo.net - Paylaşım Portalı - Program Yükle - Tamindir - Rap-tm Free Template Download - Program İndir - Turkpr.org - Webteki En Büyük Arşivdesiniz