Site Rehberi > Haber > Malatya Gerçek Haber Portalı
24 Şubat 2019, Pazar
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Malatya Gerçek Haber Portalı

Malatya Gerçek Haber Portalı - http://www.malatyagercek.com

Haber

www.malatyagercek.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 18
Kategori : Haber
Site Bilgileri : http://www.malatyagercek.com
Benzer Siteler : m | malatya gerçek haber portalı
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Malatyagerçek adlı haber sitesi geçtiğimiz yılın Aralık ayında kuruldu. Gündemi yakalayan haberleriyle faaliyetlerini yaklaşık bir senedir başarıyla sürdürüyor.

Site içeriğinde genel olarak Malatya'da öne çıkan güncel haber ve gelişmeleri bulabilirsiniz. Spordan siyasete, güncel konulardan ekonomiye, kültürden eğitime malatya haberleri sitesi üzerinden takip edilebiliyor.

malatyagercek.com'da Malatya iline ait haberlerin yanı sıra ülkemizin diğer illerinde ve hatta dünya üzerinde yaşanan gelişmeleri de en güncel haliyle görebilirsiniz. İşletim sistemleri, anti-virüs yazılımları, sosyal ağlar, cep telefonları ve teknoloji dünyasına ait diğer tüm ilgi çekici haber ve yazılar bu adreste bulunabiliyor.

İnternet sitesinde yer alan haberleri dilediğiniz takdirde, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden sevdikleriniz ile tek bir tuşa basarak paylaşabilmektesiniz. Haberin üzerinde yer alan Tweetle veya diğer sosyal ağlara ait logoları tuşlayarak tüm çevrenize malatyagercek.com tarafından hazırlanan haberleri gösterebilirsiniz.

Foto galeri ve video galeri bölümlerimizde haberlere ait fotoğraf ve videolar paylaşılıyor. Sitede yer alan seri ilanlar bölümünü, emlak - 2.el eşya - otomobil ve personel ilanı gibi amaçlar için kullanabiliyor. Ayrıca firmanız var ise firma rehberi bölümümüzden, firmanızı tanıtabilecek veya ihtiyacınız olan firmaları görebileceksiniz.

 Etiketler : malatya, haber, gerçek, güncel
Not: www.malatyagercek.com sayfadan “Malatya Gerçek Haber Portalı” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Haber” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Dakika Haber - Cimbom - Friend334.com Gündem Haber Sitesi - Haberglobal - BThaber - Rize Haberleri ve Resimleri - Kıırıkkale Keskin Haber Portalı - Teknoloji Haberleri - Güncel Haberler - Uzman Haber