Site Rehberi > Hotel Tatil > Safranbolu Otelleri
24 Şubat 2019, Pazar
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Safranbolu Otelleri

Safranbolu Otelleri - http://www.safranboluotel.net

Hotel Tatil

www.safranboluotel.net

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 3
Kategori : Hotel Tatil
Site Bilgileri : http://www.safranboluotel.net
Benzer Siteler : s | safranbolu otelleri
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Safranbolu hakkında bilinen ilk tarih M.Ö 2500 yıllarına dayanır.Safranbolu Roma, Bizans, Selcuklu ve Osmanlı gibi bir çok uygarlığa tanıklık etmiştir. Safranbolu adını yalnız bu yörede yetişen safran bitkisinden almıştır. Türkiye ve dünyada tanınmasının en önemli etkeni özgün mimarili evleridir.

Safranbolu Karabük’e 10 km uzaklıktadır. Araba ile yaklaşık 10-15 dk sürer.Safranbolu genel olarak bilindiği gibi tarihi ve turistik bir kenttir. Safranbolu eski ve yeni olarak adlandırılan iki bölgeye ayrılmıştır. Eski olarak adlandırılan bölge tarihi yapısını korurken, yeni adlandırılan bölgede adından da anlaşılacağı üzere yeni binalar ve yapılaşma vardır.

Safranbolu’daki oteller her iki bölgede de yer almaktadır.Safranbolu otelleri genel olarak, geleneksel Safranbolu mimarisini sadık kalınarak dekore edilmekle birlikte, günümüz ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde yapılmıştır. Genel bir fikir vermesi amacıyla otel fiyatlarını paylaştım, otel fiyatları döneme, zamana ve alınabilecek indirime göre değişiklik gösterebilir.

 Etiketler : safranbolu, otel, fiyatları
Not: www.safranboluotel.net sayfadan “Safranbolu Otelleri” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Hotel Tatil” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Silifke Susanoglu - Araç Kiralama - Altinoluk - Bulgaristan'da Ucuz Kayak Tatilleri - Alkın Hotel Fethiye - Travel Guide - Agvamotelfaruk - Etstur - Sanat Spor ve Doğa Kampı - Bakırköy Otel