Site Rehberi > Emlak > Trabzon Daire
16 Temmuz 2019, Salı
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Trabzon Daire

Trabzon Daire - http://www.tr.trabzondaire.com

Emlak

www.tr.trabzondaire.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 45
Kategori : Emlak
Site Bilgileri : http://www.tr.trabzondaire.com
Benzer Siteler : t | trabzon daire
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Mussan Real Estate Trabzon’da insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirildi. 1987 yılından itibaren inşaat taahhüt işleri yaparak birçok projeyi başarı ile tamamlamış olup, yeni projelere imza atmaya devam etmektedir. Şirketimiz, çeyrek asırlık geçmişinde önemli projelere imza attı. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konforu sağladık.

MUSSAN GROUP, kurumsallaşmış yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile; üst yapı, restorasyon, bina inşaatlarını ana müteahhit olarak, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak başarıyla tamamlamış, üretkenliği ve sürekliliği ilke edinmiştir. Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve hep vatandaşımıza en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

 Etiketler : trabzon, daire, satılık, daireler
Not: www.tr.trabzondaire.com sayfadan “Trabzon Daire” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Emlak” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Emlak Adına Herşey - Kırıkhan Ova Emlak - Villaland Emlak Kusadası - Erdoğan Emlak - Karakuş Emlak - Konut - Kayserim.net - Satilik Kiralik Arsa Daire - İncekar Emlak İnşaat Turizm Taşıma - Satılık Daire Beylikdüzü