Site Rehberi > Temizlik Firmaları > Gaziantep Halı Yıkama
14 Nisan 2021, Çarşamba
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Gaziantep Halı Yıkama

Gaziantep Halı Yıkama - https://www.tiryakihaliyikama.net

Temizlik Firmaları

www.tiryakihaliyikama.net

Giden Ziyaretçi : 1
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Temizlik Firmaları
Site Bilgileri : https://www.tiryakihaliyikama.net
Benzer Siteler : g | gaziantep halı yıkama
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Firmamız 1986 yılında kurulmuş olup farklı hizmet sektörlerinde Gaziantep'li hemşerilerine kusursuz olarak %100 memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Sizin en değerliniz olan ailenizin sağlığı ne kadar önem taşıyorsa Tiryaki Halı Yıkama olarak bizim içinde önem arz etmektedir.Halıyı çırpma makinesinde silkeleyip toz ve pisliklerinden arındırdıktan sonra otomatik yıkama makinesinde altı ve üstü vakumlanarak yıkanmaktadır.Yıkama esnasında ORGANİK-BİTKİSEL şampuanlar kullanılır ve halılarınızda daha sonra hiçbir şekilde bakteri oluşmaması için kapalı kurutma odasında hijyen içinde kurutulur, el değmeden paketleme makinesinde poşetlenmiş şekilde teslimata hazır hale getirilir.

Şirket olarak uzun yıllardır süren tecrübesiyle en kaliteli hizmeti sunmaktadır.Memnun kalınmayan hizmetlerin tekrarı ücretsiz olarak verilir.Memnun kalacağınıza %100 garanti veriyor ve şirket olarak verdiğimiz hizmete güveniyoruz.

 Etiketler : halı, yıkama, gaziantep, antep, temizlik, iyi
Not: www.tiryakihaliyikama.net sayfadan “Gaziantep Halı Yıkama” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Temizlik Firmaları” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Ankara Temizlik Şirketleri - Diyarbakır Temizlik Sanat Temizlik - Ankara Temizlik - Doğu Temizlik - Çayyolu Halı Yıkama Fabrikası - Bingo Halı Koltuk Yıkama - Efsane Temizlik - Biz Su Deposu Temizliği Hizmetleri - Koltuk Yıkama - Halı Yıkama İzmir