Site Rehberi
19 Nisan 2024, Cuma
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Asya Nakliyat

Asya Nakliyat - http://www.asyanakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

www.asyanakliyat.com

Giden Ziyaretçi : 16
Gelen Ziyaretçi : 2
Kategori : Evden Eve Nakliyat
Site Bilgileri : http://www.asyanakliyat.com
Benzer Siteler : a | asya nakliyat
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Asya Nakliyat olarak uluslararası taşımacılıkta eşyayı gideceği yere ve hacmine göre çeşitli seçeneklerde değerlendirip, hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerimize her zaman dünya standartlarında bir hizmet sunmaktayız.

Evden eve nakliyatta, varış noktalarında iş ortağımız olan profesyonel firmalarla işbirliği yapıyor olmamız hizmet kalimetimizi arttırmaktadır.

Üyesi bulunduğumuz birçok organizasyon sayesinde dünyanın her yerinde aynı kalitede hizmet verebilecek acenta ağına sahibiz. Hava, kara veya deniz olmak uzere müşterilerimizin eşyalarını gönderme yolumuza göre, varış noktasında belli kalite standartlarına haiz olan bir acentamız teslimat veya paketleme hizmetini başarıyla sunmaktadır.

Avrupa'da da kendimize ait kapalı kasa araçlarla hizmet vermekte, her 15 günde bir Türkiye ve İngiltere arasında düzenlediğimiz seferlerle bu güzergah üzerinde bulunan bir çok ülkeden (Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda ve İsviçre gibi) veya Türkiye'deki adreslerden teslim aldığımız eşyaları, varış noktasındaki adreslere sağlıklı bir biçimde teslim edebilmekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz en büyük avantajlardan biri de metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirmemizdir.

Deniz yolu nakliyesini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteyner nakliyelerini de organize etmekteyiz. IATA üyesi olmamız, kargolarımızı bir çok havayolu şirketiyle dünyanın her yerine gönderebilme avantajına sahip olmamızı sağlamaktadır. Asya Nakliyat kendi alanında Türkiye'de ilk ISO ve FAIM sertifikalı firmadır.

 Etiketler : evden, eve, nakliyat
Not: www.asyanakliyat.com sayfadan “Asya Nakliyat” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Evden Eve Nakliyat” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : İstanbul Evden Eve Nakliyat - Evden Eve Nakliyat - İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat - Ankara Nakliyat Ersoy - Eryaman Nakliyat - Ekincioğlu Nakliyat - Seferoğlu Evden Eve Nakliyat - Giresun Eren Evden Eve Taşımacılık - Ankara Evden Eve Nakliyat - Şehirler Arası Nakliyat