Site Rehberi
12 Nisan 2024, Cuma
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Gencnesil

Gencnesil - http://www.gencnesil.com.tr

Alışveriş

www.gencnesil.com.tr

Giden Ziyaretçi : 4
Gelen Ziyaretçi : 2
Kategori : Alışveriş
Site Bilgileri : http://www.gencnesil.com.tr
Benzer Siteler : g | gencnesil
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Türkiye'deki en köklü yayın kuruluşlarından biri olan Yayınevimiz, 1968 yılında kurulmuştur.

Nesil Yayınları, bugüne kadar elli yıla yaklaşan yayın hayatında 3000’i aşkın kitap yayınladı. Birçok değerli düşünce ve kalem erbabının ilk yayıncısı olan yayınevimiz, İlim-Teknik Serisi gibi toplam satış rakamı milyonları bulan dizileri de yayın hayatımıza kazandırdı.

Tarih, roman, edebiyat, psikoloji, aile, inceleme-araştırma, düşünce ve daha bir çok alanda yeni yetenekleri keşfetmeye ve keşfedilmelerini sağlamaya dönük bir gayretle, 300'e yakın ismin 1600'ü aşkın kitabını yayın hayatına kazandırmıştır.

Milli ve manevi mirasımızı yeni nesillere aktarma bilinciyle, geçmişinden aldığı güçle yayın hayatına devam eden yayınevimiz, güçlü, dinamik kadrosu ve yaygın satış-dağıtım ağıyla sektörün öncü kuruluşu olmaya devam ediyor.

Her şey okuyan NESİL'ler için...

 Etiketler : gencnesil, genç, nesil, kitap, yayın, yayını, edebiyat
Not: www.gencnesil.com.tr sayfadan “Gencnesil” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Alışveriş” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Şimşek Züccaciye Mutfak Gereçleri - Mine Tan Bayan Giyim Butiği - Türkiye'nin Saat ve Aksesuar Sitesi - Eskimo Şöminee - Lcd Tv Tanıtım Sitesi - Promosyonal - Dövme Malzemesi Dövme Makinesi - Notebook Modelleri - Tots And More Organik Ürünler - Sanalmarketiniz.com