Site Rehberi
Site Rehberi > Bilgisayar internet > Türkiye'nin Programlama Portalı
28 Eylül 2021, Salı
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Türkiye'nin Programlama Portalı

Türkiye'nin Programlama Portalı - http://www.programciyim.com

Bilgisayar internet

www.programciyim.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 1
Kategori : Bilgisayar internet
Site Bilgileri : http://www.programciyim.com
Benzer Siteler : t | türkiye nin programlama portalı
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Türkiye'nin en kaliteli ve düzeyli programlama portalı olmak hedefimizdir. Ayrıca Web tasarım, elektronik ticaret, web veritabanı uygulamaları hizmetleri.

Web sitemiz adından da anlaşılacağı üzere programcılık konusunda uzman olan ve Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Sertifika Programı'nı iyi dereceyle bitirmiş olan şahsımın bu konudaki bilgi birikimimi sizlerle paylaşmam amacıyla kurulmuştur.

Bu nedenden ötürü, sektörle ilgili düzeyli bir buluşma ortamı oluşturmak ve aynı zamanda Türk Bilişim Sektörüne hizmet etmek de görevlerimiz arasındadır.

 Etiketler : php, asp, script, templates, maya, eğitim, oyun, programlama, makale, free, web, website, hostin, alanadı, bilgisayar, windows, linux
Not: www.programciyim.com sayfadan “Türkiye'nin Programlama Portalı” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Bilgisayar internet” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Mynetbilisim Kartuş Toner Satış - Para kazanmaya varmısın? - Web Bilgileri - Programlama - Notebook Tamiri - Macbilisim.com - Apple Macintosh - Ozgur's Webdesign Page - Ar-ge Türkiye - Seo Arama Motoru Optimizasyonu - Daynex Web Hosting - Virüs Programı ve Antivirüs Program