Site Rehberi
Site Rehberi > Sağlık > Protez Tırnak Salonu
18 Eylül 2021, Cumartesi
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Protez Tırnak Salonu

Protez  Tırnak Salonu - http://www.nailstirnaksalonu.com

Sağlık

www.nailstirnaksalonu.com

Giden Ziyaretçi : 3
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Sağlık
Site Bilgileri : http://www.nailstirnaksalonu.com
Benzer Siteler : p | protez tırnak salonu
3d oyunlar
 Açıklamalar :

1994 yılından bu güne kadar hizmet veren kurumumuz yurtdışındaki yenilikleri ile ülkemizde uygulayarak avrupa standartlarında hizmet vermeye devam etmektedir.Deneyimli ve uzman kadromuzla salonumuzda jelli sistemle protez tırnak çalışmaları yapılmaktadır. her çalışma gibi türkiye de protez tırnakta liderligimizi sürdürmekteyiz sizde güzel estetik ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isterseniz tek yapmanız gereken telefon ile randevu alarak 1.5 saatinizi bize ayırmak olaçaktır Dünyanın en güzel ve bakımlı ellerine sahip olmak istemezmisiniz.

Protez tırnak estetik açıdan son yıllarda bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır. Protez Tırnak Kimlere Uygulanabilir? ilk akla gelen sorulardan biridir. Eğer tırnaklarınızda renk ve şekil açısından bir problem varsa, tırnaklarınız çok çabuk kırılıyor yada ikiye ayrılıyorsa, tırnaklarınızı istediğiniz gibi uzatamıyor yada sürekli olarak tırnaklarınızı yemekten şikayet ediyorsanız protez tırnak sizin için eşsiz bir çözüm sunabilir. Protez tırnak sadece yukarda belirttiğiniz şikayetleri yaşayan kişilere değil, aynı zamanda estetik açıdan ellerine farklı bir görünüm vermek isteyen kişilere de uygulanabilir.

Protez tırnak uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus kişinin parmak yapısı ve tırnak şeklidir. Uygulama yaklaşık 1,5 saat sürer. Fakat işlem tamamlandıktan sonra doğal tırnaktan asla ayırt edilemeyecek görünümde son derece doğal ve estetik yeni tırnaklar ortaya çıkar.

Protez Tırnak salonunda 'de yaklaşık 3 ay kullanım süresi olan akrilik tekniğini kullanmaktayız. Protez tırnağın en önemli özelliklerinden biri takma tırnak gibi tırnağın dibinden değil, sadece ucundan takılıyor olmasıdır. Tırnağın büyümesi dibinden gerçekleştiği için protez tırnak asıl gerçek tırnağın büyümesini ve hava almasını engellemez. Eğer tırnak uzatamama ya da yeme probleminiz varsa 2,5 - 3 ay gibi bir sürede tırnağınızın sağlıklı bir şekilde uzadığını görürsünüz. Protez tırnaklar takıldıktan sonra kişi sanki kendi doğal tırnağı gibi bilgisayar, daktilo, araba v.s kullanımı gibi işlemlerı sakınmadan, rahatlıkla yapabilir. Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edemez.Ayda bir protez tırnakalrın bakımı yaptırıldığında tırnağın uzun ömürlü kullanılması sağlanır.

 Etiketler : protez, tırnak, salonu, mecidiyeköy
Not: www.nailstirnaksalonu.com sayfadan “Protez Tırnak Salonu” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Sağlık” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Mezoterapi Erdağı Medikal Sağlık - Bodrum Alnet İşitme Cihazları - Dolgu-botoks - Diyet Yemekleri - Diyarbakır Sağlık Müdürlüğü - Cosmokozmetik - Online Psikoloji - Dünya Tüp Bebek Merkezi - Güven 2.Bahar Yaşlı Bakım Huzurevi - Ayak Kokusu