Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Gündüzler Oto Ltd Şti
1 Aralık 2022, Perşembe
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Gündüzler Oto Ltd Şti

Gündüzler Oto Ltd Şti - http://www.gunduzleroto.com.tr

Firmalar

www.gunduzleroto.com.tr

Giden Ziyaretçi : 1
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.gunduzleroto.com.tr
Benzer Siteler : g | gündüzler oto ltd şti
3d oyunlar
 Açıklamalar :

1963 yılından 1983 yılına kadar Ağır vasıta, 1983 yılından itibaren binek otomobil üzerinde çalışan firmamız, 1996 yılında şirketleşerek, hizmette kalite anlayışıyla toptan ve perakende yedek parça / aksesuar, ithalat, servis hizmetlerini BMW Group başta olmak üzere Rover Groupla devam ettirmektedir.

Şirketimiz orjinal yedek parça yanında kaliteli yan sanayi yedek parçaları da müşterilerin bilgisi dahilinde toptan ve perakende pazarlamaktadır.

Servis ulaşım açısından oldukça kolay, Ankara/Ostim'de 2250m2 kapalı alanda otopark sorunu olmaksızın tüm imkanlarıyla müşterilerine en mükemmel olanaklar sunmakta, eğitimli kadrosuyla mükemmel bir teknoloji eseri olan Bmw, Land Rover ve Mini'nizi gerek elektronik gerekse mekanik onarım, boya ve kaporta gereksinimlerini sonuçtan memnun kalacağınızdan şüphe duyulmaksızın hızlı ve kısa süre içinde onarmakta ve teslim etmektedir.

Bir saati geçmeyen bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın ziyaretinize açık ve işleminize göre sizi bilgilendiren personel ekibiyle hizmet sunmaktadır. Firmamız TS12047 Servis hizmetinde yeterlilik ve kalite belgesine sahiptir.

 Etiketler : bmw, land, rover, mini, servis, kaporta, boya, yedek, parça, mekanik, gündüzler, oto
Not: www.gunduzleroto.com.tr sayfadan “Gündüzler Oto Ltd Şti” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Fs Makina - Ted Mühendislik İnşaat ve Tesisat - Kyocera Mita Sagem Fotokopi Yazıcı - Deniz Metal - Kumpas Kesici Takım - Harem Altın - Streç Film Ankara - Elit Baskı Beton - Besyo Kursu - Temizlik Robotu Hava Temizleme - Digitürk Ankara Başvuru Merkezi