Site Rehberi
21 Nisan 2024, Pazar
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Hodobax

Hodobax - http://www.hodobaxhap.com

Alışveriş

www.hodobaxhap.com

Giden Ziyaretçi : 2
Gelen Ziyaretçi : 2
Kategori : Alışveriş
Site Bilgileri : http://www.hodobaxhap.com
Benzer Siteler : h | hodobax
3d oyunlar
 Açıklamalar :

HodobaX, Yüzyıllardır içeriği bilinen, yakın ve uzak doğu kökenli bitkilerin kliniksel deneyler ile bir araya getirilmesinden ve denenmesinden elde edilen bir zayıflama ürünüdür. Kliniksel deneyler, Hodobax 'ın 15 gün içerisinde etkisini göstererek, yağ yakma seviyesini en üst düzeye çıkardığı belirlenmiştir.

15 günlük uygulama konucu, klinik deneylerine katılan deneklerde, 3 ile 12 kilo arasında kilo verildiği gözlemlenmiştir.Yine bu deneyler, diğer diyet ve zayıflama yöntemlerinde görülen, su ve kas kaybını da en az seviyeye çektiği belirlenmiştir.

Bilindiği üzere, zayıflama yöntemlerinin çoğunda, öncelikle vücuttaki su atılmaktadır. İlk bakışta kilo kaybı olarak görülebilse bile, vücuda zararları açık olduğu gibi; vücut da bu suyu en kısa süre içerisinde geri alır. Vücuttan en çabuk atılabilen suyun kaybı, kilo verme değildir.

Vücuttaki sudan sonra, vücudun atmak isteyeceği unsurlar, yağlar ve kaslardır. Yağlar, en çabuk kimyasallar ile atılırlar. Ancak kimyasal maddeler ve ilaçlar ile atılan yağlar vücut tarafından yeniden alınma eğilimindedirler ve çok çabuk biçimde geri alınırlar.

HodobaX, yasal olmayan yollar ile yurda sokulan ya da satılan; bu nedenle de herhangi bir denetime tabii olmayan bir ürün değildir. T.C. Tarımve Köyişleri Bakanlığı 'nın, 13.12.2005 tarih ve 16-0006-0001-2 Sayılı izni ile üretilmiştir ve Türkiye Cumhuriyeti nin denetim mekanizmaları ile her aşamada denetlenmektedir.

Çoğu diyet ve zayıflama yönteminde erime gerçekleşen kasların ise kendilerini toparlamaları, diğer unsurlara göre çok daha zordur ve istenmez.

HodobaX, içerdiği bitkisellerle, vücudun su kaybını engeller ve su kaybı nedeni ile "zayıflamış gibi" olma durumunu yaratmaz. Besleyici elemanları, kas erimesini engeller. HodobaX 'ın hedefi ve uygulama merkezi yağlardır.

HodobaX 'ın üç önemli etkisi bulunmaktadır.

1. Yemeklerden önce ılık su ile alınması, tokluk hissi yaratır ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.
2. Yiyecekler ile alınan yağların, midede emilinmesini engeller ve mide tarafından emilim en aza indirilerek, yağ ve kalori olarak vucutta depolanmamasını sağlar. Kötü kolesterol ve trigliseridlerin atılımında etkilidir.
3. Yiyecekler ile barsaklara ulaşan besinlerin, burada emilimini en aza indirir. Diğer mineral ve vitaminler alınırken, yağlar gaita yolu ile dışarı atılır.

HodobaX 'ın yukarıda sayılan etkileri sonucu vücut; ihtiyacı olan kaloriyi, mevcut yağları kullanarak temin etmeye çalışır ve bu da yağların erimesine ve kilo kaybına neden olur.

HodobaX, hiç bir nedenle, vücuttaki su ve kasların kaybına neden olmaz. Yağ yakımı kimyasal olmadığı ve vücut kendi sistemi içerisinde bu yağları erittiği için, yağların tekrar geri alımı söz konusu değildir.

HodobaX NE DEĞİLDİR?

Öncelikle ve özellikle, hiç bir kimyasal içermez. Mineral ve her ne ad altında olursa olsun, hiç bir katkı maddesi içermez. Tamamen BİTKİSEL dir.

HodobaX, FORM TABLETİ DEĞİLDİR. Formda olanların kullandığı, kilo almayı engelleyen ancak kilo vermede herhangi bir etkisi olmayan form tablet ya da kapsül değildir.

HodobaX, yasal olmayan yollar ile yurda sokulan ya da satılan; bu nedenle de herhangi bir denetime tabii olmayan bir ürün değildir. T.C. Tarımve Köyişleri Bakanlığı 'nın, 13.12.2005 tarih ve 16-0006-0001-2 Sayılı izni ile üretilmiştir ve Türkiye Cumhuriyeti nin denetim mekanizmaları ile her aşamada denetlenmektedir.

HodobaX ilaç değildir. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak hazırlanmıştır.

HodobaX 1 kutu içerisinde 135 kapsül hap bulunmaktadır.

HODOBAX, KİME, NASIL ETKİ EDER?

Bilindiği üzere, fazla kilolu kişiler ile vücudu su tutmaya elverişli kişilerin kilo vermeleri başlangıçta daha kolaydır. Açıklanan nedenlerle, 7 kiloya kadar fazlası olan kişilerde yemeklerden önce ikişer tane HodobaX kullanımı yeterli olmaktadır. 22 ile 45 günlük bir kullanım belirtilen kiloyu verdirir.

7 kilodan daha çok fazlalığı olanlarda kullanım, yemeklerden önce üçer adettir. Verilen kilolara bağlı olarak, devam ettirilip ettirilmemeye karar verilmelidir.

 Etiketler : hodobax, zayıflama, kilo, verme, hapı, resmi, internet, sitesi, hap, sipariş
Not: www.hodobaxhap.com sayfadan “Hodobax” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Alışveriş” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Hazır Forma - Azebu - Sony Vaio Notebook - Btsony - Ovakent Fidancılık - Kozmetikçe - Ealbeni.com - Su Arıtma Cihazı - Filtresi Sistemi - Öz Musu Spor Ekipmanları San.Tic - Şehirpark