Site Rehberi
Site Rehberi > Evden Eve Nakliyat > Nevşehir Evden Eve
20 Nisan 2024, Cumartesi
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Nevşehir Evden Eve

Nevşehir Evden Eve - http://www.leventlernakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

www.leventlernakliyat.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 1
Kategori : Evden Eve Nakliyat
Site Bilgileri : http://www.leventlernakliyat.com
Benzer Siteler : n | nevşehir evden eve
3d oyunlar
 Açıklamalar :

EVDEN EVE NAKLİYAT tel 0536 606 44 35 0532 771 55 04 0352 231 86 24 0532 481 29 38 Leventler Nakliyat evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur.

İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kâğıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak ta "Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb." özel ambalajla sarılır, Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar.

EV EŞYASI PAKETLEME

Ev eşyasının taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

Ambalajlama esnasında yapılan işlemler

· Mobilyalar havalı naylonlarla ve battaniyelerle sarılır.
· Beyaz eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi....) kartonlarla paketlenir.
· Elbiseleriniz askılı dolaplarla taşınır.
· Kırılacak eşyalar (tabak, bardak vs...) kolilerle paketlenir.

Yataklar yatak kılıflarıyla taşınır...

 Etiketler : evden, eve, nevşehir, nakliyat, taşımacılık, hızlı, guvenli, firması, evdenevehevşehirevdeneve, nakliye, lüks,
Not: www.leventlernakliyat.com sayfadan “Nevşehir Evden Eve” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Evden Eve Nakliyat” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Evden Eve Nakliyat - AltIn Kurye - Kayseri Hizmet Nakliyat - Evden Eve Nakliyat - Kiralık Asansör - Enginoglu Evden Eve Nakliyat - Teksoy Nakliyat - Titiz Evden Eve Nakliyat - Evdeneve Nakliyat İstanbul Nakliye - Şehirlerarası Nakliyat