Site Rehberi
Site Rehberi > Eğitim Öğretim > Maya Edu İtalyanca Eğitim
1 Aralık 2022, Perşembe
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Maya Edu İtalyanca Eğitim

Maya Edu İtalyanca Eğitim - http://www.maya-edu.com

Eğitim Öğretim

www.maya-edu.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Eğitim Öğretim
Site Bilgileri : http://www.maya-edu.com
Benzer Siteler : m | maya edu italyanca eğitim
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Maya Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, 2003 yılından beri İstanbul’da faaliyet gösteren bir firmadır. İtalya, İngiltere, Fransa ve Amerika’da lisans, yüksek lisans ve dil okulları konularında uzmanlaşmış olan firmanın temsilcisi olduğu okullar arasında Istituto Marangoni, Istituto Europeo di Design (IED), Domus Academy,European School of Economics (ESE), UCLA, Summer Discovery, Linguaviva gibi prestijli kurumlar bulunmaktadır.

Moda ve tasarım akademileri, işletme ve ekonomi okulları, dil okulları ve 10-18 yaş grubu yaz okulları konularında öğrenci ve ailelere profesyonel danışmanlık hizmeti sunan Maya Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışı devlet üniversitelerine lisans ve yüksek lisans başvuruları ile okullara kabul sürecinde ve sonrasında konaklama ve vize desteği de vermektedir.

 Etiketler : italya, eğitim, marangoni, yurtdışı, avrupa, linguaviva, italyanca, dil, okulları, kurslar
Not: www.maya-edu.com sayfadan “Maya Edu İtalyanca Eğitim” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Eğitim Öğretim” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Halil Rüştü İlköğretim Okulu - Zahide Hanım Ankara Özel Kız Yurdu - Dünya Yurtdışı Eğitim - Doping Hafıza - Yaşam Ve Eğitim Koçluğu - Odtülüler Dershanesi Eryaman - Dr. Necmiye Durlu Ankara Kız Yurdu - Güzellik Uzmanlığı Kursu - İstanbul Nlp - İstanbul Kolej