Site Rehberi
Site Rehberi > Web Tasarım > İnternet Sitesi Web Tasarım
19 Nisan 2024, Cuma
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

İnternet Sitesi Web Tasarım

İnternet Sitesi Web Tasarım - http://www.internetce.net

Web Tasarım

www.internetce.net

Giden Ziyaretçi : 1
Gelen Ziyaretçi : 2
Kategori : Web Tasarım
Site Bilgileri : http://www.internetce.net
Benzer Siteler : i | internet sitesi web tasarım
3d oyunlar
 Açıklamalar :

nternetce birçok web tasarım şirketinden farklı olarak web sitesini oluşturan tüm resim ve grafikleri optimize ederek en az yeri kaplamasını, dolayısıyla web sitenizin kısa sürede yüklenmesini sağlar.

Müşteri, tasarımın her aşamasını sadece kendisine verilen bir adres üzerinden takip etme şansına sahiptir. Bu sayede web sitesinin tasarım aşamalarını adım adım kontrol edebilir, gerekli yerlerde düzeltmeler yaptırabilir ve kendi isteklerini belirtebilir.

Web tasarım, İnternet ortamında firmanızın tanıtımlarını ziyaretçi- lerin görebilmesi için, mevcut veya adınıza alacağımız domain name ( www . firmaadi . com, .com.tr, vs.) altında, web sayfalarının düzenlenip program-lanması ve İnternet Servis Sağlayıcı’daki (ISS) Sunucu bilgisayara (Server) transfer edilmesi hizmetidir.

İnternetce, web site tasarım sonrası hizmetlerini de özenle gerçekleştirir. İnternetce, web sitesinin tasarım aşamasında ve tasarımından sonraki tüm sorumluluklarını içeren sözleşmesini müşterisi ile karşılıklı imzalayarak ileride oluşabilecek tüm ihtilaf ve anlaşmazlıkları önleyerek müşterinin güven içerisinde ve alacağı hizmetten emin olmasını sağlar.

Web tasarım, web sayfalarının düzenlenip programlanması ve İnternet Servis Sağlayıcı’daki (ISS) sunucu bilgisayara (Server) transferidir.

Web tasarımlarımızda, NT tabanlı Sunucu’larda İnternet için en gelişmiş sistem olan ASP teknolojisi kullanılmaktadır. Linux tabanlı Sunucu’larda ise PHP kullanılmaktadır. Bunların yanında .NET, XML, JSP teknolojileri de kullanılabilmektedir.

 Etiketler : internet, sitesi, web, tasarımı, hosting, domain, google, ilk, sıraya, çıkmak, için
Not: www.internetce.net sayfadan “İnternet Sitesi Web Tasarım” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Web Tasarım” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Web Tasarım - Balıkesir Web Hizmeti - Webmasterler Webmaster Forumu - Seo Danışmanı Barış Dayak - Odtudesign Tasarımda Bir Numara - Biladım Eğitim Merkezi - Mmk Bilgisayar ve Yazlım Hizmetleri - Yaratıcı Ofis Tasarım Yazılım Hiz. - Nette - Bursa Web Tasarım - Kuzey Design Web Creative