Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Baskıbeton Uygulama
26 Ocak 2022, Çarşamba
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Baskıbeton Uygulama

Baskıbeton Uygulama - http://www.baskibeton.net

Firmalar

www.baskibeton.net

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 1
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.baskibeton.net
Benzer Siteler : b | baskıbeton uygulama
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Ece Baskı Beton Teknolojisi nedir ?

BASKI BETON İç ve dış mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama malzemesidir. BASKI BETON en önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton baskı teknolojisi olmasıdır. BASKI BETON Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen , kayrak ve granit gibi doğal taşların görünümünü verebilen Baskı Beton Teknolojisi çökmez,kaymaz,leke tutmaz ve güneş ışınlarına dayanıklı renkleri solmaz. BASKI BETON Geleneksel desenlerle ve renklendirici tozun dışında kullanılan Antik Etki Tozunun yüzeyde bırakılarak,malzemeye eski ve kullanılmış görüntüsü vermesiyle Baskı Beton Teknolojisi ortamlara dayanıklı ve uzun ömürlü bozulmaz bir dekor sağlar.

%90 doğal malzemelerden oluşan Baskı Beton teknolojisi ( BBT ) sahada blok olarak uygulandığı için zeminde zamanla oluşabilecek çökmelerden etkilenmez ve aynı yüzey düzgünlüğünü her zaman korur. Tek tek döşenen bir malzeme olmadığı için,taş aralarının oynaması,zamanla aralarda istenmeyen otların çıkması gibi durumlar Baskı Beton teknolojisi ( BBT ) için söz konusu değildir.

Baskı Beton teknolojisi ( BBT ) : Yat Limanları, Siteler, RestorasyonAlanları, Fuar ve Müze Alanları, Yürüyüş Yolları, Park ve Bahçeler, Araç Trafiğine Kapalı Alanlar, Otoparklar gibi alanlarda çökmez, Leke Tutmaz, Kaymaz, Güneş Işınlarına %100 Dayanıklı ,Renklerin solmadığı alanlar sağlar.

 Etiketler : cila, baskibeton, baskıbeton, baskı, beton, cilası, taş, endüstriyel, zemin, baskılı, uygulama, desenl
Not: www.baskibeton.net sayfadan “Baskıbeton Uygulama” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Oto Kiralama Kiralık Araba Antalya - Ahşap Merdiven Ahşap Küpeşte - Sernak Yapı Ürünleri - Dilmen Tercüme - Promikon Ar-ge - Ajans Look - Belge Teklifi - Esenler Halı Yıkama - Vizyon Halı Yıkama - Oto Lastik Fiyatları