Site Rehberi
Site Rehberi > Bilgisayar internet > Om Yazılım Şirketi
27 Temmuz 2021, Salı
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Om Yazılım Şirketi

Om Yazılım Şirketi - http://www.om.com.tr

Bilgisayar internet

www.om.com.tr

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Bilgisayar internet
Site Bilgileri : http://www.om.com.tr
Benzer Siteler : o | om yazılım şirketi
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Üstün kalitede sektöre yönelik program üretmenin yolu, kuşkusuz o sektörde uzmanlaşmaktan, o sektörün yaşadığı sıkıntıları yaşamaktan geçmektedir.

Biz 1995 yılında kurulmuş bir firma olarak altı sene boyunca mali müşavirlik yapmış, meslektaşlarının yaşamış olduğu tüm sıkıntıları yaşamış ve en sonunda çözümü kendi programını yazmakta bulmuş bir arkadaşımızla bu sektöre katıldık. Bugün OM Yazılım, uzman yazılım kadrosuyla SMMM'ler için ve sektörel yazılım faaliyetlerinde ihtiyaçlar doğrultusunda yazılım yapmakta, pratik çözümler üretmektedir. Bizler OM Yazılım olarak; hizmet verdiğimiz yıllar boyunca müşterilerimize değişen teknoloji ve yasalar karşısında, kalıplaşmış yaklaşımlar yerine problem odaklı çözüm yolları önermekteyiz. Sürekli yükselen başarı grafiğimiz ile bilişim sektöründe faaliyetlerimize aralıksız devam etmekteyiz.

Bu gün ise; Om Yazılım günün şartlarına ve gelişmelere uygun olan ilkleri yine sektöre kazandırmaktadır. Teknolojiyi Muhasebe sektöründe çalışan tüm meslektaşlarımız için sonuna kadar kullanmaktan ve herkeze "hadi canım bunuda mı yaptılar" dedirtmekten büyük keyif alıyoruz. OM Yazılım yetkili satış, destek ve eğitim merkezi olarak mali müşavir setleri ve ticari setleri ile sektöre hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 Etiketler : muhasebe, ticari, otomasyon, programları
Not: www.om.com.tr sayfadan “Om Yazılım Şirketi” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Bilgisayar internet” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : İyola.com - Asus Servisi Ankara - Mustafa Toker - Web Yazılım Uzmanı - Lenovo Teknik Servis Şişli Mecidiye - Zirve Seo Paketleri - Türkiye'nin En Büyük Siber Ordusu - ADSL Hizmetleri - Rüzgargülü Reklam - Toner Kartuş Dolum Noktası - Ankara Toplama Bilgisayar