Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Lassa Bridgestone Oto Lastik
15 Temmuz 2024, Pazartesi
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Lassa Bridgestone Oto Lastik

Lassa Bridgestone Oto Lastik - http://www.karabayir.com.tr

Firmalar

www.karabayir.com.tr

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 3
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.karabayir.com.tr
Benzer Siteler : l | lassa bridgestone oto lastik
3d oyunlar
 Açıklamalar :

KARABAYIR 1970 yılında Mecidiyeköy de Fulda lastikleri satıcısı olarak Ahmet KARABAYIR tarafından kurulmuştur.1976 Yılında Lassa lastiklerinin kurulmasıyla birlikte sanayi mahallesinde Lassa bayisi olarak faaliyetini başlamıştır.
Görevi 1982 de askerden dönen Selahattin KARABAYIR üstlenmiştir. 1984 Yılından itibaren kurumsal kimliğe kavuşarak bir aile şirketi halini almıştır. 2004 yılından itibaren de faaliyetini maslak Atatürk sanayi sitesinde devam ettirmektir. 2005 Yılından itibaren üçüncü kuşak iş başına gelmiş ve faaliyetleri onlar sürdürmektedir.

Dededen toruna bir hizmet sunmakta olan KARABAYIR 40 yıllık hizmet aşkıyla kurulduğu günlerde ki heyecanı ile sizlere hizmet etmektedir. KARABAYIR faaliyetlerini en iyilere hizmet verebilecek bilgi beceri ve deneyimle sürdürmektedir. Biz inanıyoruz ki; “Sizin işiniz bizim işimizdir, çünkü bizim işimiz sizin işinizin varlığı ile kaimdir”. Bu meziyetleri kendine ilke edinmiş bir lastik firması olan KARABAYIR Oto Lastik Sanayi Ve Ticaret A.Ş. deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet etmenin mutluluğunu duyacaktır.

 Etiketler : karabayır, oto, lastik, lassa, bridgestone
Not: www.karabayir.com.tr sayfadan “Lassa Bridgestone Oto Lastik” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Toshiba Laptop Modelleri - Koşucular Fidancılık - Özmetin Branda Gebze Branda Tente - E7 Enerji - Davetiye - Konak Ahşap Kütük Ev - Demir İtfaiye Cenaze Aracı - 4p Otomasyon ve Yazılım Ltd Şti - Otomatik Panjur - Çanakkale Küçük Sanayi Sitesi