Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Koççelik Büro Mobilyaları
21 Eylül 2023, Perşembe
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Koççelik Büro Mobilyaları

Koççelik Büro Mobilyaları - http://www.koccelik.com

Firmalar

www.koccelik.com

Giden Ziyaretçi : 1
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.koccelik.com
Benzer Siteler : k | koççelik büro mobilyaları
3d oyunlar
 Açıklamalar :

KOÇÇELİK Büro mobilyaları Ltd. Şti. 1983 yılından bu yana çalışma grupları, oturma grupları ve açık ofis donatım sistemleri üretiyor. Projelendirmeden anahtar teslimine kadar modern, işlevsel, ergonomik ve kaliteli ofis sistemleri üreten KOÇÇELİK, çalışma mekanlarını estetik bir anlayışla tasarlanmış çağdaş çözümlü ofis yerleşim projeleri hazırlamakta ve uygulamakta, anahtar teslim alçak ve yüksek yapıların donatımlarını yapmaktadır.

Ayrıca banka ve finans kuruluşları için zırhlı kapılar, kiralık ve ticari kasalar, eğitim kurumları için kütüphane ve eğitim sistemleri, hastane, sağlık kurumları, otel ve turistik tesisler, sinema, tiyatro, konferans salonları, spor salonları, alış veriş ve eğlence merkezleri donanımları, showroom, callcenter gibi özel tasarımlı mekanlar projelendirmeden uygulamaya KOÇÇELİK kalitesiyle anahtar teslimi kurulmaktadır. Ayrıca 3600 metrekare kapalı alanıyla siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir.

 Etiketler : buro, mobilyaları, ofis, büro, koltukları
Not: www.koccelik.com sayfadan “Koççelik Büro Mobilyaları” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Bahçe Çiti - Tdh Rent A Car - Özer Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri - Kamin Şömine Soba - Duşakabin Küvet - DS Yapı - Dafne Yapı - Adelsis Teknoloji Ip Kamera - Karabıçak Çelik Kasa Sanayi - Türkiye'nin İş Gücü Platformu