Site Rehberi > Arkadaş Sohbet Chat > Türkiyenin Yeni Arkadaşlık Sitesi
19 Haziran 2021, Cumartesi
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Türkiyenin Yeni Arkadaşlık Sitesi

Türkiyenin Yeni Arkadaşlık Sitesi - http://www.e-socials.com

Arkadaş Sohbet Chat

www.e-socials.com

Giden Ziyaretçi : 23
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Arkadaş Sohbet Chat
Site Bilgileri : http://www.e-socials.com
Benzer Siteler : t | türkiyenin yeni arkadaşlık sitesi
3d oyunlar
 Açıklamalar :

E-socials.com yeni stili ile birlikte, birbirini arayan insanların buluşması için hazırlanmış bir sitedir. Amacımız düzeyli ilişkilerin başlangıcı olarak yeni ilişkilere yelken açmak isteyen insanları bir araya getirmektir.

Sitemizin diğer arkadaş siterinden farkı kayıt esnasındaki denge sistemidir.nedir bu denge sistemi? bu sistem sayesinde bir cinsiyet karşıt cinsiyetin en fazla %10u kadar fazla olabiliyor. bir örnekle açıklamak gerekirse,sisteme 1000 bayan üye kaydı yapılmışsa eğer, kayıt yaptırabilecek erke saysıı en fazla 1100 olabiliyor. bu dengenin aşıldığı durumlarda,sistem daha sonra kayıt işlemini tekrar denemeniz için size uyarı veriyor. bu sistem sayesinde, bay bayan üye sayıları arasında denge sağlanmış oluyor.

E-socials.com ismi nasıl seçildi? günümüzde herkesin bildiği gibi artık internet ve sosyal ağ platformu insanları bir araya getirmek için en önemli unsur haline geldi. internette sörf yapmak neredeyse olmazsa olmazı oldu herkesin. bu tarz insanlara da toplum arasında maalesef ki 'A-SOSYAL' denmeye başlandı. Oysaki a-sosyal bir insan olmanın birincil şartı insanlarla iletişiminin olmamasıdır. fakat internet üzerinde dolaşan kitle iletişimden yoksun değil, aksine belki de birçok insandan daha fazla sosyal haldedir.ama onun sosyalliği bizim de ismini vermemize sebep olan yeni bir terim olan 'E-SOSYALLİK' tir. e-socials.com da bu e-sosyal kişilerimizi bir araya getirip, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak ve de birbiriyle uyumlu olanların tanışması için aracı olmaktır.

Şu ana kadar 10 gün içerisinde sitemize 3489 bayan üye ve de 3523 erke üye kaydı yapılmıştır.

 Etiketler : arkadaşlık, arkadaş, ara, bul, bayan, erkek, evlilik, sitesi, ciddi, ilişki, sohbet, muha
Not: www.e-socials.com sayfadan “Türkiyenin Yeni Arkadaşlık Sitesi” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Arkadaş Sohbet Chat” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Sohbet Muhabbet Mirc Chat - Samsunlu.com - Siberalem - Ordu Üniversitesi Öğrenci Sitesi - Ordu Hosting Bilişim ve İnternet - Dedikodu - İdeal Sohbet - Mobil Sohbet - Chat - Sohbet - Mekansohbet - Sevgi.net