Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Planner - Keşif Metraj
22 Eylül 2021, Çarşamba
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Planner - Keşif Metraj

Planner - Keşif Metraj - http://www.planner.com.tr

Firmalar

www.planner.com.tr

Giden Ziyaretçi : 1
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.planner.com.tr
Benzer Siteler : p | planner keşif metraj
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Keşif-metraj, yaklaşık maliyet, birim fiyat analizleri işleri dinamik ve genç teknik kadromuz ile kısa sürede sorunsuz teslim edilmektedir.
1993 yılında kurulan şirketimiz bugüne kadar bir çok projeye başarı ile gerçekleştirmiştir.
Bu projelerde; alışveriş ve yaşam merkezlerinden fabrikalara, nitelikli sosyal konutlardan, özellikli projelere kadar bir çok farklı uygulama yer almaktadır.
Bu projelere devam ederken inşaat malzemeleri satışı ve keşif metraj işlerini de teknik gücü ve kaliteli iş anlayışı ile yapmaya başlamış ve kısa zamanda bir çok başarıya imza atmıştır.
En iyiyi hedefleyen Planner Müh. İnş. Ltd. Şti. genç ve dinamik ekibi ile bundan sonra da kaliyeli iş yapmayı kendine ilke edinmiştir.
Yaklaşık maliyet, inşaat, mühendislik, keşif metraj, birim fiyat, birim fiyat analizi, aşırı düşük teklif sorgulama, kesin hesap, keşif metraj çalışmaları, düşük teklif sorgulama.

 Etiketler : keşif, metraj, çalışması, hesabı, birim, fiyat, analizi, aşırı, düşük, teklif, sorgulama, kesin, hesap, çalış
Not: www.planner.com.tr sayfadan “Planner - Keşif Metraj” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Analiz Isı Grup - Akarsu Plastik - Endüstri Yapı - Asude Huzurevi - Almed Güvenlik - Rafsor Raf Sistemleri San. Tic. - Sanes Söve Kartonpiyer ve İzolasyon - Ucuz Araç Kiralama - Nis Gezi Teknesi - Fırat İtfaiye Gezi Karavanı