Site Rehberi
Site Rehberi > Alışveriş > Aktek Klima ve Mühendislik Hizmeti
1 Aralık 2022, Perşembe
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Aktek Klima ve Mühendislik Hizmeti

Aktek Klima ve Mühendislik Hizmeti - http://www.aktekklima.com

Alışveriş

www.aktekklima.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Alışveriş
Site Bilgileri : http://www.aktekklima.com
Benzer Siteler : a | aktek klima ve mühendislik hizmeti
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Firmamız bir mühendislik firması olup soğutma, ısıtma ve tüm yangın sistemlerinin kurulum, arıza, bakım, montaj ve onarım hizmetlerini vermektedir. Gerek sıfır gerekse ikinci el klimaların alım, satım, montaj ve onarım işleri branşında uzmanlaşmış, deneyimli, profesyonel ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
Ev ve ofis klimaları, ticari tip klimalar, merkezi sistem vrv-vrf-vrs klimalar ve havalandırma cihazları soğutma ve ısıtma grubumuzun başlıca faaliyet alanlarıdır.. Duvar tipi split klimalar, kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar, tavan tipi klimalar, chiller soğutma sistemleri başlıca ürün çeşitlerimizdendir. Her marka klimanın arıza, bakım, montaj, alım ve satımı yapılır.

Ana hedefimiz teknolojik gelişmeler paralelinde, artık uzmanlık ve kadrolaşma gerektiren teknik hizmeti, kalifiye ve yeterli sayıda teknik personeli istihdam ederek, müşterilerimize kurumsal kimlik bilinci ile tam zamanında ve kesintisiz olarak genel soğutma sistemleri satışı, bakımı ve hizmeti sağlamaktır ve bu ana hedef bizi, profesyonel anlamda organize olmuş, müşteri odaklı düşünüp sürekli kendini güncelleyen, tüzel ve bireysel anlamda hiçbir zaman "hayır" kelimesini kullanmayan "amatör ruhlu profesyonel" bir ekip haline getirmiştir.Bizimle tüm soğutma, klima, havalandırma, sıhhi tesisat ve yangın sistemlerinizin kurulum, onarım, servis, yedek parça ve periyodik bakım anlaşması ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Bize daima güvenebilirsiniz.

 Etiketler : arçelik, klima, servisi, vestel, istanbul, arıza, onarım, montaj, bakım
Not: www.aktekklima.com sayfadan “Aktek Klima ve Mühendislik Hizmeti” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Alışveriş” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Süpürgemarket - Nas Çiçekcilik - Yok Yok - Bayan Giyim Ayakkabı - Termal Sauna Şort - Toptan Ucuz Çorap - Kuyumcu.biz - Promosyon Pazarı - Hürsan Şömine - Sağlık Nette - Enerji Saat Ferrari Technomarine