Site Rehberi
Site Rehberi > Eğitim Öğretim > As Alaaddin Src Kursu
23 Eylül 2021, Perşembe
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

As Alaaddin Src Kursu

As Alaaddin Src Kursu - http://www.askonyasrc.com

Eğitim Öğretim

www.askonyasrc.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Eğitim Öğretim
Site Bilgileri : http://www.askonyasrc.com
Benzer Siteler : a | as alaaddin src kursu
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Bilincini, bilgi birikimini, deneyimlerini, öz kaynaklarını siz sürücülerimizin ve firma sahiplerinin eğitimine ve gelişmesine yönelik kullanmaktır.
Klimalı sınıflarda 30 kişilik ferah bir ortamda, çağdaş ve modern ve Avrupa standartlarında bir eğitim sunan kursumuz sizlere çağın en son sistemlerine uygun şekilde rehber öğretmenlerin de desteği ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kursumuz uzman kadrosu ile yaptığı titiz çalışmalar sonucunda hazırlamış olduğu Src – Ody - Üdy eğitimi kitabı ile ulaştırma bakanlığının yapmış olduğu sınav müfredatlarına uygun şekilde ve sürücüleri daha iyi adapte ederek yüksek başarı elde edilmesini sağlamıştır. Başarıyı elde etmenin yolu kaynakların doğru kullanımından geçmekte olduğunun bilincindeyiz. Bunu göz önünde bulunduran Kurumumuz en son değişiklik ve yasalar dahilindeki eğitim sistemini yakından takip ederek adaylarına daha iyi eğitimi vermenin yollarını aramakta ve konya’da Src Eğitimi veren kurumlar arasında öncü nitelik taşımaktadır.

 Etiketler : src, sınav, soruları, deneme, sınavı, belgesi, ody, adr,
Not: www.askonyasrc.com sayfadan “As Alaaddin Src Kursu” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Eğitim Öğretim” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Tekden Eğitim Kurumları - Bulgaristan Üniversitesi Eğitim - Poseidon Yurtdışı Eğitim - Öğretmen Ve Öğrencilere Destek - Kutlucan Anaokulu Başakşehirde - Yurtdışı Eğitim Forum - Matematik - Kpss Ders Notları - Akademi İstanbul - Bilim Ve Sanat Anaokulu