Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Elit Yavru
18 Ocak 2022, Salı
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Elit Yavru

Elit Yavru - http://www.elityavru.com

Firmalar

www.elityavru.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.elityavru.com
Benzer Siteler : e | elit yavru
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Elit Yavru, 1993 yılında kendi köpeklerine olan bağlılığı ve hayvan sevgisinin sonucu profesyonel olarak Alman Çoban Köpeği yetiştirmeye başlayan ve zaman içinde tüm ırkların Türkiye’deki ilk ve tek danışmanı olan Can Paksoy tarafından kuruldu. Almanya, Macaristan, Bulgaristan, İtalya, Slovakya, Hollanda, Avusturya, Amerika ve Türkiye'de 100'den fazla yarışmaya katılımcı, 200'den fazlasına da seyirci olarak katılan Can Paksoy, Türkiye’de ırk standartlarının benimsenmesinde önemli rol oynadı.

20 yılı aşan tecrübe ve bugüne kadar hizmet verdiği 30 bine yakın müşterisiyle büyük bir aile olan Elit Yavru; Türkiye’de kedi, köpek sahibi olmak isteyen herkesi doğru ırk seçimi, safkan ve sağlıklı yavrulara kavuşturmak için çalışmakta. Yaşam tarzı ve beklentilere uygun ırkın seçilmesinde danışmanlık hizmeti vermekte. Satış öncesinde olduğu gibi sonrasında da eğitim, pansiyon ve bakım konularında profesyonel hizmetler sağlamakta. Lisanslı veterinerler tarafından güncel aşıları yapılan, mikro çipleri bulunan, karakterinden emin olduğunuz yavrular sağlık garantisiyle Türkiye'de ilk ve sadece Elit Yavru'da satışa çıkmaktadır.

Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy ve deneyimli ekibi İstanbul Ömerli'de bulunan çiftliğiyle tüm Türkiye'ye Elit Yavru markasıyla hizmet sağlamaktadır.

Hayata mutlu bir bakış felsefesiyle sevimli dostlarımızla güzel bir ömür...

 Etiketler : elityavru.com
Not: www.elityavru.com sayfadan “Elit Yavru” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Arapça Tercüme - Sakuraahsap - Hidrolik Pres - Sağlıklı İklimlendirme Cihazları - Promosyon Mekece Promosyon - Sönmez Kompresör - Masaj Ankara - Cömert Mermer Dekarasyon - Klimacı - Madalya