Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Asude Huzurevi
29 Şubat 2024, Perşembe
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Asude Huzurevi

Asude Huzurevi - http://www.asudehuzurevi.com.tr

Firmalar

www.asudehuzurevi.com.tr

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.asudehuzurevi.com.tr
Benzer Siteler : a | asude huzurevi
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Asude; yaşayıp büyüdüğümüz aile içerisinde öğrendiğimiz, “insana hizmet ilkelerin en büyüğüdür” felsefesinin sonucu olarak, aldığımız terbiyenin gereği olarak yeşermiş, toplum içerisinde şehirleşmenin ve teknolojinin getirdiği globalleşmenin, yaşlılarımız üzerinde bıraktığı yalnızlığı hissederek, 1998 yılında evde hasta ve yaşlı bakımı alanında resmi kuruluşunu gerçekleştirerek, ülkemizde yaşlılara bir ışık olmak amacıyla bir doktor, bir eczacı bir işletmeci ve hemşire ile yapılaşmaya gitmiştir.

Evde hemşire bakımı ihtiyacı olan üst düzey bürokratlar, iş dünyasının önde gelen isimleri ve ihtiyacı olan her kesime hitap ederek %100 güven vermiştir. Zaman içerisinde yabancı uyruklu çalışanların evde bakım hizmeti vermeleri ile güven vermeyen insanlarla olmayacağına inandığımızdan, müşteri portföyümüzün teşvikleri ile 2004 yılı sonu itibariyle Beylerbeyi Üsküdar’da 3 katlı 32 yatak kapasiteli bir köşkte “Asude 1 Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi”ni faaliyete geçirerek, İstanbul anadolu yakasında yerinde yaşlı bakım hizmeti verilmeye başlanmıştır.

2007 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Harvard Üniversitesi’nde yüksek lisans yapan ikiz çocuklarımızın tezleri huzurevleri olunca, dünyada bu hizmetin ne tür binalarda ve nasıl yapıldığı araştırılarak, 2008 yılında İstanbul’da orman içinde 13 dönüm bir arazi alınarak huzurevi ve yaşlı bakım merkezi olarak tasarlanarak inşaatına başlanmış, %65 lık kısmı tamamlanmıştır.

Asude 1’den gelen yoğun talebi karşılamak için, huzur kent projesine ara verilmiş, İstanbul’un merkezinde Şişli Mecidiyeköy’de 64 yatak kapasiteli huzurevi ve yaşlı bakım merkezi Aralık 2012 tarihinde avrupa yakasında faaliyete başlamıştır.

Huzurevi sektörünün ufkunu açarak ilkleri gerçekleştiren Asude, yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 Etiketler : huzurevi, istanbul, yaşlı, bakımevi, huzur, evi, bakım
Not: www.asudehuzurevi.com.tr sayfadan “Asude Huzurevi” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Su Deposu - Tekstil Pazarı - İmsakiyeci - Brs Plastik;donmaz Suluk, - Sevgi Organizasyon - Madalya - Ozkanpres - Paykasa Ödeme - Boran Torna Flanş ve Flanş İmalatı - Astaş Çöp Konteynerleri