Site Rehberi
Site Rehberi > Haber > Son 24 Haber
21 Nisan 2024, Pazar
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Son 24 Haber

Son 24 Haber - http://www.son24haber.net

Haber

www.son24haber.net

Giden Ziyaretçi : 2
Gelen Ziyaretçi : 82
Kategori : Haber
Site Bilgileri : http://www.son24haber.net
Benzer Siteler : s | son 24 haber
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Son 24 haber, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici ve eğitici yayınlar yapar.
Aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder. Okuyuculara görüşlerini kamuoyu ile paylaşma fırsatı sunar, farklı görüşleri ve konu ile ilgili tüm bakış açılarını yansıtır. Bilginin evrenselliğine inanır ve toplumun gelişmesi için eğitici yayınlar yapar. İddia ve ithamlara karşı, taraflara cevap hakkını en hızlı ve doğru biçimde kullanma fırsatı sunar. Haberin araştırılmasından sunumuna kadar her aşamasında önyargılardan arınmış, saplantısız bir yaklaşım sergiler. Olayları tüm yönleriyle irdeleyip, kamuoyu algısının doğru şekilde oluşmasını sağlar. İnternet haberciliğinin özündeki sürekli değişim ve gelişim sürecini destekler ve öncülük eder. Kendine duyulan güvenin sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır.

İş bu sitede üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlanmakta,üçüncü kişilere ait sitelerdeki içerik kullanılmaktadır. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte ve denetlememektedir. Bu sitede ve üçüncü şahıs sitelerindeki içerik olduğu gibi sağlanmaktadır ve yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz hususlar dahil hiçbir konuda açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. Ayrıca, bu durum üçüncü kişilerin web sitelerinin içeriğinin doğruluğu ve güvenirliğinin onaylandığı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle üçüncü kişilerin web sitelerinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin doğruluğu ve güvenilirliğinin tarafımızdan onaylandığı anlamı da asla çıkarılmamalıdır.

 Etiketler : haber, son, dakkika, saat, tüm, haberler
Not: www.son24haber.net sayfadan “Son 24 Haber” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Haber” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Haber 7 - Son Dakika Rize ve Karadeniz Haber - Derin Haber - Magazin İzmir - Haber - Spor Sayfası - Merhaba Haber - Haber34 - Malatyanet - Malatya Haber