Site Rehberi
1 Mart 2024, Cuma
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Hedef Filo

Hedef Filo - http://www.hedeffilo.com

Araba Kiralama

www.hedeffilo.com

Giden Ziyaretçi : 1
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Araba Kiralama
Site Bilgileri : http://www.hedeffilo.com
Benzer Siteler : h | hedef filo
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedeflerimizdir. Türkiye’nin en büyük müşteri yöneticisi ekibine sahip şirketimiz İstanbul’da 2 olmak üzere İzmir, Bursa ve Ankara ofislerinde yaklaşık 240 personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Operasyonel kiralama süreçlerine hakim, sektörel tecrübesi olan uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiriz. Yüksek hizmet standardını Türkiye genelinde sağlamak ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sektörde fark yaratan uygulamalarla öne çıkma prensibi, bizimle çalışmak için tercih nedeni olmuştur. Müşterilerimiz istedikleri aracı, istedikleri süre boyunca, istedikleri para biriminde, kendilerine özel hazırlanabilen ödeme planlarında ve farklı hizmetlerle tedarik edebilmektedir. Sahip olduğumuz bu özellikler ile yaklaşık 6000 kurumsal müşterimizin hayatını kolaylaştırır ve müşteri nezdinde fark yaratırız.

Yaptığımız işi kısaca; "güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak" olarak tanımlamanızdan keyif duyarız.

 Etiketler : araba, kiralama, hedef, filo, hedeffilo, araç
Not: www.hedeffilo.com sayfadan “Hedef Filo” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Araba Kiralama” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Eurogaragerental - Antalya Rent A Car - Antalya Oto - Motor Kiralama - Truva Rental - Melisa Oto Kiralama - İzmir - Karar Filo - Arda Rent A Car Antalya - Gaziantep Oto Kiralama Iremtur - Atlas Oto Kiralama Servisi - Fenomen Rent A Car