Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Uçak Kargo
1 Mart 2024, Cuma
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Uçak Kargo

Uçak Kargo - https://www.ucakkargo34.com

Firmalar

www.ucakkargo34.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 1
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : https://www.ucakkargo34.com
Benzer Siteler : u | uçak kargo
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Biz Remora İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. adı altında ucakkargo34.com üzerinden yurtdışı kargo (express gönderim) işlemleri ile tüm müşterilerimize aynı zamanda kurumsal firmalara, tüm dünya ülkeleri için hava kargo alanında hizmet vermekteyiz. UPS, FedEx, DHL ve TNT gibi firmalar global çalışma ortaklarımızdır.

Aynı zamanda ise firmamız Remora.com.tr ile 60'dan fazla ülke için ithalat/ihracat işlemlerinde denizyolu konteyner taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Eski adı Yıldızlar İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olan firmamız 2019 senesinde yeniden kurulmuş olup Sadece bu yıl 2000'den fazla müşteriye hizmet vermiştir.

Yatırım planlarımız arasında Türkiye de ki sanal pazarlarda satılan ürünlerin yurtdışına da kargo yapılabilmesi için anlaşmalar yapmak ve bununla ilgili altyapıları oluşturarak perakende olarak ta üreticilerin ya da satıcıların yurtdışına mikro ihracatlar yapabilmesinin önünü açmak istiyoruz.

Remora.com.tr olarak kargo, kurye, karayolu ve denizyolu parsiyel taşımacılığı sektöründe;

Taşıma hizmetinin sigortalı olarak sağlanması, Yurtdışına kargo gönderme,

Türkiye'de ve Avrupa da gümrük, taşımacılık mevzuatları,

E-Beyanname, E-AWB, Mikro ihracatlar, konusunda eğitim ve geliştirme çalışmalarımız yılların tecrübe ve birikimlerine sahip uzman kişiler tarafından sağlanmaktadır, ar-ge departmanımız tarafından yakından takip edilmektedir.

 Etiketler : uçak, kargo
Not: www.ucakkargo34.com sayfadan “Uçak Kargo” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Yataş Yatak Ve Yorgan San. Tic. A.ş - Wss Güvenlik Sistemleri - Bina Yalıtım Sıvası - Nevyap Kabin Prefabrik - Orsa Promosyon - Prefabrik Evler - HBS Yazılım - Çelik Ranza Turgutlar - Termoline Mak. Dış Tic. San. Ve Tic - Baytek A.ş.