Site Rehberi
1 Mart 2024, Cuma
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Kheiron

Kheiron - https://www.kheiron.com.tr

Firmalar

www.kheiron.com.tr

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 1
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : https://www.kheiron.com.tr
Benzer Siteler : k | kheiron
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Günümüzde kurumsal markalara hizmet veren ajansların, bazılarının tek bir uzmanlık alanında devam ederken, bazılarının ise 360 Derece Reklamcılık parolası ile yola çıktıklarını gördük. Açıkçası her ikisi de bizim tam olarak yapmak istediklerimizi ifade etmiyordu.
Becerilerimiz ve geçmiş bireysel tecrübelerimiz doğrultusunda Kheiron markasını 2012 yılı başlarında kurduk. Bizim için önemli olan markaların ihtiyaçlarını optimum ve hızlı şekilde karşılayabilmekti. Bu sektörde yer alan bazı ajansların ya her işe talip olduklarını ya da belli bir alanda uzmanlaştığını gördük.
Her iki durumda da bazı yanlışlar ve eksiklikler olduğunu düşündük. Yelpazesi son derece geniş olan ve birbirinden farklı uzmanlıklar isteyen reklam sektöründe tek bir çatı altında tüm marka ihtiyaçlarına cevap vermenin mümkün olamayacağını gördük. Tek bir alanda uzmanlaşmanın ise uzmanlık dahilinde doğacak olan farklı marka ihtiyaçlarına çözüm getiremeyeceği kanısına vardık.
Bu da bizi mitolojide birden fazla işi iyi yapan fakat bilmediği işi yapmayan Kheiron karakterini markamız olarak seçmeye yönlendirdi.

 Etiketler : reklam, ajans, stand, etkinlik, organizasyon
Not: www.kheiron.com.tr sayfadan “Kheiron” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Besyo Kursu - İzmir Tabela - Halı Yıkama Halı Kurutma El Halı - Lider Trafik Müşavirliği - Mesa Opel Özel Servsi - Osmanlı Mehter Takımı - Üç Kardeşler Ofis Mobilyaları - Çatı İstanbul - Karacahome Çeyiz - Yale Çelik Kasa