Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Dg Mali Müşavirlik
1 Mart 2024, Cuma
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Dg Mali Müşavirlik

Dg Mali Müşavirlik - https://www.dgmusavirlik.com

Firmalar

www.dgmusavirlik.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : https://www.dgmusavirlik.com
Benzer Siteler : d | dg mali müşavirlik
3d oyunlar
 Açıklamalar :

DOĞAN Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik, Kurumsal firmalarda Finans ve Mali İşler Müdürlüğü, Banka Müfettişliği gibi görevlerde bulunmuş mali müşavirler tarafından kurulmuş muhasebe ve mali müşavirlik ofisleridir. Faaliyetlerimizin temeli 2001 senesine dayanmaktadır.

Şirketimiz özellikle Anonim ve Limited Şirket hukuku ve uygulamaları konusunda uzmanlaşmış olmakla birlikte, hiçbir ayrım gözetmeden en küçük işletmeden, en büyük kuruluşlara kadar hizmet vermektedir. Çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ile çalışmanın tecrübesine sahiptir. Yaptığımız çalışmalara ait detaylı bilgi Referanslar bölümünde mevcuttur.

Bununla birlikte değişen ve gelişen iş dünyası ve global rekabet anlayışı, şirketlerin finansal raporlama ihtiyaçlarını, finansal tabloların analizini ve finans alanında güçlü bir finansal yapı kurulması ihtiyacını deyim yerinde ise zorunlu hale getirmektedir. Finans alanında danışmanlığımız T. Halk Bankası Anonim Şirketi’nde banka müfettişliği görevinde bulunmuş mali müşavirimiz tarafından koordine edilmektedir.

Yanı sıra, ofislerimiz muhasebe ve mali müşavirlik sistemleri ile web sitesi gibi bilişim sistemlerini kurmakta ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Şirketimizin hali hazırda İstanbul ve Ankara illerinde ofisleri bulunmaktadır.

Tüm mükelleflerimizi ve siz değerli iş dünyası aktörlerini saygı ile selamlar

Başarı dolu bir gelecekte buluşmayı ümit ederiz.

DOĞAN Muhasebe ve Mali Müşavirlik

 Etiketler : muhasebeci, mali, müşavir, şirket, kuruluşu, finansal, raporlama, müşavirlik
Not: www.dgmusavirlik.com sayfadan “Dg Mali Müşavirlik” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Gfs Paslanmaz - Ümit Mermer - Adana Araç Kiralama - Elit Baskı Beton - Eren Etiket - Vize Merkezi - Astema Tur Personel Servisi Taşıma - Kyocera Mita Sagem Fotokopi Yazıcı - Baymak Servis - Hidrolin