Site Rehberi
Site Rehberi > Evden Eve Nakliyat > Evtaş Nakliyat
19 Temmuz 2024, Cuma
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Evtaş Nakliyat

Evtaş Nakliyat - http://www.evtasevdenevenakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

www.evtasevdenevenakliyat.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 2
Kategori : Evden Eve Nakliyat
Site Bilgileri : http://www.evtasevdenevenakliyat.com
Benzer Siteler : e | evtaş nakliyat
3d oyunlar
 Açıklamalar :

1996 Yılında kurulan firmamız kurulduğu günden bu yana günün teknolojisini takip ederek,müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir.

Geniş araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir.

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz " Nakliye Hizmeti " ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur. Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.

 Etiketler : taşıma
Not: www.evtasevdenevenakliyat.com sayfadan “Evtaş Nakliyat” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Evden Eve Nakliyat” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Ankara Nakliyat - Çiçek Nakliyat - Evden Eve Nakliyat Fiyatları - Evden Eve Nakliyat - Ankara Nakliyat - Hedef Nakliyat - Evden Eve Nakliyat - Evden Eve Nakliyat Firmaları - Atasoy Nakliyat - Asya Nakliyat