Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Sintek Sineklik
28 Kasım 2021, Pazar
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Sintek Sineklik

Sintek Sineklik - http://www.sineklik-sineklik.com

Firmalar

www.sineklik-sineklik.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 6
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.sineklik-sineklik.com
Benzer Siteler : s | sintek sineklik
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Son yıllarda önemli bir ihtiyaç haline gelen sineklik sistemleri ,firmamız Sintek Sineklik tarafıdan gereken en iyi malzeme kalitesi, kusursuz ölçeklendirme ve hatasız işçilikle birleştirip, ürünü en güvenli hizmet koşullarıyla, müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktayız. Yaşamınızı geçirdiğiniz mekanların sağlıklı ve konforlu olacak şekilde işimiz gereği olan ürünleri hazırlayıp hayatınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn ve üretimini yapıyoruz.
Sineklikler özellikle pencerelerde (pimapen, ahşap doğrama, aliminyum pvc ve her nevi kullanılabilen açılıp kapanma özelliği olan her alana uygulanabilir.) balkon kapısında cam balkon ile kapatılmış aklınıza gelebilecek her alanda uygulanabilirler.Hatta herhangi bir şekilde pimapen cam balkon aliminyum doğrama ve türevleriyle kapatmak istemediğiniz alanlarda olabilir basit bir örnekle çok sık kullandığınız bir balkonunuz mesela. Bu tip açık alanlarınızı dahi tamamı ile sineklikle kapatabilir muhteşem estetik ve kullanışlı sineklikler sayesinde sinek böcek ve haşerelere karşı koruyabiliriz.Sineklik sistemleri uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için aliminyum profilden üretilmiş olup her çeşit kapı ve pencerelere uygulanabilme özelliğine sahiptir.Kullandığımız tür patentli orjinal alman tülü olup piyasadaki çin malı ürünlerle karıştırmamanızı tavsiye ederiz.

Sineklikler kullanıldıkları yere ve kullanıldıkları yerlerdeki çalışma biçimlerine göre farklılıklar gösterirler. Pencerelerde kullanılan sineklikler,yatay ve dikey stor sineklikler pencere kasasına uygun ölçüde yapılan ve özel yay düzeneği ile yatay yada dikey yönde açılıp kapanabilen sinekliklerdir.Sineklik teli yan kayıtlardaki kanal içerisinde düzgünce hareket eder.Sineklik telinin hareket ettiği yan rayların içinde bulunan çapraz kıl lifler sayesinde tülün raydan çıkması veya boşluktan sinek girmesi söz konusu olamaz.Tülün en altındaki pvc bitim parçası ile birleşim noktasında özel kaynak yöntemi kullanılarak estetik ve sağlam bir bağlantı sağlanır.

 Etiketler : sineklik, pileli, fiyatları, modelleri, duşakabin, plise, stor, toptan, menteşeli, sürme, ucuz, ekono
Not: www.sineklik-sineklik.com sayfadan “Sintek Sineklik” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Şömine İzmir - Akınsu Sigorta Ve Aracılık Hiz - Davetiye Nikah Şekeri - Davetiye Shop Düğün Davetiyeleri - Yeşil Temizlik Hizmetleri - Tk Özel Dedektiflik - Gelin Ayakkabısı - Protez Saç Fue Saç Ekimi - Elit Temizlik - Beyoğlu Demirdöküm Kombi Servisi