Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Ürün Satış
9 Aralık 2023, Cumartesi
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Ürün Satış

Ürün Satış - http://www.drinkwell.com.tr

Firmalar

www.drinkwell.com.tr

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.drinkwell.com.tr
Benzer Siteler : ü | ürün satış
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir.

Yeterli miktarda su içmeyen kedilerin idrarı yoğunlaşır ve bunun sonucunda da mesanede kristal yani kum oluşumu sıklaşır. Bunun sonucu ise idrar yollarının tıkanmasına ve ölümcül tehlikesi olan Kedi İdrar Yolları Sendromuna kadar gidebilir.Tabiatta, akan su durağan suya göre daha tazedir. Sürekli hareket etmesi suyun yüzey tansiyonunu ortadan kaldırır ve havadaki oksijeni suya çeker. Buna havalandırma denir ve suyun içilebilmesini cazip kılar.

DRINKWELL® SU PINARI veterinerler tarafından dizayn edilmiş ve idrar yolları uzmanı veterinerler tarafından tavsiye edilmektedir. Sağlıklı bir kedinin ihtiyacı olan yeterli miktardaki suyu içmesini özendirdiği gibi böbrek ve idrar yolları hastalıklarının da önlenmesinde yarar sağlar. Drinkwell’in yaratıcısı Dr. Mary Burns “Dostunuzla birlikte yaşamanın size verdiği en önemli sorumluluk onun yeterli miktarda su içmesini sağlamanızdır” demektedir ve eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Drinkwell® Su Pınarıdır.

 Etiketler : drinkwell, pınarı, köpek, kedi, kedilerin, ihtiyacı, kedilerde, idrar, yolu, problemi, böbrek, problemleri
Not: www.drinkwell.com.tr sayfadan “Ürün Satış” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Promosyon Promist Pomosyon - Marmara Müzik Ekibi - Reformperde Sistemleri - İstanbul Koltuk Yıkama - Serkom Çocuk Giyim - Dubai Vize - Iso 9001 Iso Belgeleri Ce Belgesi - Grg İnşaat Yapı Malzemeleri - Elektrik - Koltuk Tamiri ve Yüz Değişimi