Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Ürün Satış
26 Ocak 2022, Çarşamba
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Ürün Satış

Ürün Satış - http://www.drinkwell.com.tr

Firmalar

www.drinkwell.com.tr

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.drinkwell.com.tr
Benzer Siteler : ü | ürün satış
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir.

Yeterli miktarda su içmeyen kedilerin idrarı yoğunlaşır ve bunun sonucunda da mesanede kristal yani kum oluşumu sıklaşır. Bunun sonucu ise idrar yollarının tıkanmasına ve ölümcül tehlikesi olan Kedi İdrar Yolları Sendromuna kadar gidebilir.Tabiatta, akan su durağan suya göre daha tazedir. Sürekli hareket etmesi suyun yüzey tansiyonunu ortadan kaldırır ve havadaki oksijeni suya çeker. Buna havalandırma denir ve suyun içilebilmesini cazip kılar.

DRINKWELL® SU PINARI veterinerler tarafından dizayn edilmiş ve idrar yolları uzmanı veterinerler tarafından tavsiye edilmektedir. Sağlıklı bir kedinin ihtiyacı olan yeterli miktardaki suyu içmesini özendirdiği gibi böbrek ve idrar yolları hastalıklarının da önlenmesinde yarar sağlar. Drinkwell’in yaratıcısı Dr. Mary Burns “Dostunuzla birlikte yaşamanın size verdiği en önemli sorumluluk onun yeterli miktarda su içmesini sağlamanızdır” demektedir ve eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Drinkwell® Su Pınarıdır.

 Etiketler : drinkwell, pınarı, köpek, kedi, kedilerin, ihtiyacı, kedilerde, idrar, yolu, problemi, böbrek, problemleri
Not: www.drinkwell.com.tr sayfadan “Ürün Satış” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Dijital Baskı - Oto Cam - İdeal Reklam Tabela - Soma Kısrakdere Kömürleri - Promosyon Tekstil İmalat Naturel - Hedef Makina - İp Perde İmalatçı Firma - Ulkusan İskele Celik Kalıp Ltd - Ece İnşaat Baskı Beton - Pdks Sistemleri İstanbul