Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Piramit Güvenlik
30 Kasım 2023, Perşembe
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Piramit Güvenlik

Piramit Güvenlik - http://www.piramitbilisim.com

Firmalar

www.piramitbilisim.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.piramitbilisim.com
Benzer Siteler : p | piramit güvenlik
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Güvenlik sistemleri konusunda faaliyet gösteren Piramit Bilişim Sistemleri, 2004 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar geçen süre içerisinde, sürekli yenilenen çehresi, kaliteye ve hizmet anlayışına vermiş olduğu büyük önem sayesinde konusunda tamamen uzmanlaşmış ve sektörde Türkiye nin önde gelen kurumları arasındaki yerini almıştır.

Güvenlik sistemleri projelendirme ve mühendislik hizmetleri alanlarındaki faaliyetleriyle beraber, kaliteli ve hızlı montaj süreçleri planlayan Piramit Bilişim, tasarım faaliyetlerine vermiş olduğu önem ile sektördeki bir çok ilk e de imzasını atmıştır. Ayrıca satış ve satış sonrası hizmetler konusunda gösterilen titizlik ile müşteri memnuniyetinin daima en üst düzeyde tutulması Piramit Bilişim yöneticileri ve personelince ilke edinilmiştir.

Güvenlik sistemleri kapsamında, güvenlik kamera, alarm ihbar, yangın algılama ve gaz algılama sektörlerindeki tüm gelişmeler ile interkom, araç takip, turnike ve bariyer sistemlerindeki tüm yeniliklerle, yatırımlara devam edilmektedir. Konusunda uzman mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan yaklaşık 10 kişilik dinamik bir kadroya sahip olan Piramit Bilişim, hizmet kalitesinden kesinlikle ödün vermeden sektörün kilometre taşlarını dizmeye devam etmektedir.

Piramit Bilişim, sayıları 100’ü aşan; hastaneler, okullar, ticaret merkezleri, fabrikalar, depolar, konutlar ve kamu binaları gibi başarılı uygulamaları ile bölgenin çağdaş dokusuna damgasını vuran yapılara ve tesislere katkıda bulunmuş olmaktan gurur duymaktadır.

 Etiketler : güvenlik, kamera, sistemleri, alarm, yangın, interkom, pdks, araç, takip, turnike, telefon, santralle
Not: www.piramitbilisim.com sayfadan “Piramit Güvenlik” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Bwt-altek Su Arıtma Sistemleri - Bayrak - Emsi Teknik Hizmetler - Grg İnşaat Yapı Malzemeleri - Marmara Müzik Ekibi - İstanbul Motor Aksesuar Motosiklet - Eboy - Kağıthane - Şömine İzmir - Promosyon Dünyası