Site Rehberi
21 Temmuz 2024, Pazar
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Web Hosting

Web Hosting - http://www.netiyi.com

Hosting Domain

www.netiyi.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 3
Kategori : Hosting Domain
Site Bilgileri : http://www.netiyi.com
Benzer Siteler : w | web hosting
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Netiyi Telekomünikasyon İnt. Bil. Hiz. Tic. San. Ltd. Şti 2014 Yılının Ocak ayında faaliyetine, Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, Paylaşımlı Sunucu, Cloud Sunucu, Web Hosting, Bayi Hosting, Alan Adı Tescil hizmetleri ile başlamıştır.

Aynı anda Türk Telekom, Superonline ve Cogent yedekli fiber bağlantıları, Soğutma ve iklimlendirme sistemleri ile Türkiyenin önde gelen verimerkezlerinden birine sahip Netiyi Telekom %99.9 erişim sürekliliği sağlamaktadır.

Kendini sürekli geliştiren ve herzaman en iyi donanım tercihleri yapan Netiyi Telekom, network donanımlarında, Juniper, Cisco, Dell marka ürünleri tercih etmektedir. Donanımlar erişim sürekliliği için yedekli config'ler ile çalışmaktadır.

Deneyimli teknik personelimiz, network grafiklerini 7/24 saat monitörize ederek olası problemler minimum seviyeye indirilmektedir. Tüm ürünlerde trafik ve kaynak kullanımlarının takibini yapabileceğiniz gelişmiş kontrol paneli ile sizlere kolaylığı sunmaktadır.

Netiyi Telekom bünyesinde sanallaştırılan sunucu donanımlarında, Dell R720, Dell R710, Dell R420 sunucular tercih edilerek, sanallaştırma yapısında raid10, raid50 mimarisi kullanılmıştır, aynı anda yedekli olarak çalışan disk mimarisi sizlere güvenliği sağlamaktadır.

7/24 saat boyunca gerek telefon, gerek ticket sistemi üzerinden ulaşabileceğiniz deneyimli teknik ekibimiz, sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

 Etiketler : domain, web, hosting, linux, windows, reseller, vps, vds, cloud, kiralık, sunucu, ddos, koruma, botnet
Not: www.netiyi.com sayfadan “Web Hosting” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Hosting Domain” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Data işlem Internet ve Bilişim Hiz. - Casus Elefon Programı - Teknet Hosting - Erenet Hosting - Vatan Bilişim - Host Web Tasarım Domain - Linüx Windows Reseller Hosting Alan - Güzel.net Hosting Hizmetleri - Hosting Web Tasarım Antivirüs Satış - Makro Web Hosting