Site Rehberi
Site Rehberi > Web Tasarım > Web Sitesi Tasarımı Ve Yazılımı
20 Nisan 2024, Cumartesi
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Web Sitesi Tasarımı Ve Yazılımı

Web Sitesi Tasarımı Ve Yazılımı - http://www.sanalyonetmen.com

Web Tasarım

www.sanalyonetmen.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 1
Kategori : Web Tasarım
Site Bilgileri : http://www.sanalyonetmen.com
Benzer Siteler : w | web sitesi tasarımı ve yazılımı
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Sanal Yönetmen kurulduğu günden beri adına yakışır şekilde sanal dünyanın kapılarını firmalara açmaktadır. Bu yolda hazırladığı çözümler ile firmaların verimliliğini arttırarak, ücret ve zamandan tasarruf etmelerini amaç edinmiştir.
Şirketimizin ana temeli, faaliyet gösteren firmalara danışmanlık yaparak kurumsal harekatlarını değerlendirmekle beraber; Medya ve Danışmanlık hizmetlerimizle ürün ve hizmetlerini Dünya standartlarında karşılamak ve teknolojik değerleri kullanarak öncü firmalar sıralamasına girmelerini sağlamaktır.
Sanal Yönetmen olarak kurumsal ve bireysel hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların sanal dünyada baştan itibaren ihtiyaç duyabileceği marka kimliği oluşturma, kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi tasarımı ve yazılımı, e-ticaret sitesi tasarımı ve yazılımı, hosting ve sunucu hizmeti, içerik geliştirme ve metin editörlüğü, online itibar yönetimi, android ve ios mobil uygulama geliştirme, seo analizleri, seo çalışması ve e-ticaret seo ve kurumsal seo danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı ve takipçi arttırma, sosyal medya yönetimi, Google Adwords ve Hedef Kitle Reklam Danışmanlığı, online itibar yönetimi, toplu mail gönderimi, grafik tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve broşür tasarımı, 3D Modelleme, Karakter Modelleme, 3D Animasyon vb. bilişim sektörüne yönelik hizmetleri tek bir firmadan sağlayarak firmaların ücret ve zamandan tasarruf etmelerini, kaliteli bir hizmet almalarını amaçlamakta ve destek vermekteyiz.

 Etiketler : web, site, yazılım, hosting, ticaret, tasarım
Not: www.sanalyonetmen.com sayfadan “Web Sitesi Tasarımı Ve Yazılımı” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Web Tasarım” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Balıkesir Web Hizmeti - Web Tasarım - Ebruli Serbest Tasarım - Gebze Web Tasarım - İnajans Web Tasarım - Mor-e Tasarım - Antalyadizayn.gen.tr Hosting Sunucu - Kobi Ajans Matbaa Kavacık - Oyuncakgibi Web Tasarım Hizmetleri - Web Tasarım Proton