Site Rehberi
Site Rehberi > Firmalar > Araç Değer Kaybı
22 Haziran 2024, Cumartesi
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Araç Değer Kaybı

Araç Değer Kaybı - http://www.degerkaybidanismani.com

Firmalar

www.degerkaybidanismani.com

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 2
Kategori : Firmalar
Site Bilgileri : http://www.degerkaybidanismani.com
Benzer Siteler : a | araç değer kaybı
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Araç Değer Kaybı Danışmanlık Hizmetleri Ofisi, 2016 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş olan saygın bir firma olarak sigorta ve aracılık hizmetleri piyasasındaki yerini almıştır. Başlıca hizmet alanı; çift taraflı trafik kazasından kaynaklı olarak kazaya karışan araçlarda ortaya çıkan değer düşüklüğünü başka bir ifade ile de araç değer kaybının takibi ve tahsili noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yine trafik kazalarından kaynaklı olarak ortaya çıkan maddi ve manevi zararların tazmininde taraflara danışmanlık ve takip hizmeti sunmaktadır. Araç Değer Kaybı Danışmanı tazminat hukukunun alanına giren bir çok konuda mağdurlara yardımcı olmaya çalışmaktadır.


Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak da kendisini niteleyen firmamız, kurulduğu günden bu yana Ankara ve çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her yerinden müşteri portföyüne sahiptir. Rakamlarla ifade etmek gerekirse Araç Değer Kaybı Danışmanı bu güne kadar 5000’i aşkın trafik kazasından kaynaklı olarak ortaya çıkan zararların takip sürecine müdahil olmuş ve tüm süreçleri takip ederek başarıyla sonuçlandırmıştır.

Araç Değer Kaybı Danışmanı, www.degerkaybidanismani.com adresli web sitesi ile birlikte sosyal medya üzerinde de bulunmaktadır. Web sitesi üzerinden araç değer kaybı başvurusu yapılabileceği gibi; araç değer kaybı başvuru dilekçesi, araç değer kaybı hesaplama bilgileri, araç değer kaybı Yargıtay emsal kararları, araç değer kaybı haberleri ile araç değer kaybı davasına ait temel bilgi ve belgeler yer almaktadır.

 Etiketler : araç, değer, kaybı, avukatı, tahsili
Not: www.degerkaybidanismani.com sayfadan “Araç Değer Kaybı” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Firmalar” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Süren Turizm Personel Servis Taşıma - Nasa Duş Duşakabin Küvet - Temizlik Robotu Hava Temizleme - Amerikan Panel Kapı Mdf Kapı Ahşap - Fiat Arma - Tabela Yapanlar - Sincan Halı Yıkama - Marmara Sondaj - Vize Formları Vize İslemleri - Duvar Kağıdı Satışı Ankara