Site Rehberi
Site Rehberi > Fotoğrafçı > Harun Arslan Düğün Fotoğrafçısı
20 Haziran 2024, Perşembe
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Harun Arslan Düğün Fotoğrafçısı

Harun Arslan Düğün Fotoğrafçısı - https://www.harunarslan.com.tr

Fotoğrafçı

www.harunarslan.com.tr

Giden Ziyaretçi : 1
Gelen Ziyaretçi : 2
Kategori : Fotoğrafçı
Site Bilgileri : https://www.harunarslan.com.tr
Benzer Siteler : h | harun arslan düğün fotoğrafçısı
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Değerli çiftlerim,

Öncelikle sayfamızı ziyaret edip, ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. En heyecanlı, en mutlu ve en özel gününüzün her anını en güzel karelere sığdırmak amacı ile çıktığım bu yolda sizlere kendimden bahsetmek isterim.

2010 yılında Selçuk Üniversitesi Gümrük Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2014 yılında da Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdim. 2005-2008 yılları arasında fotoğraf çekmeye hobi olarak başladım.
2008 yılından sonra daha profesyonel bir ekip oluşturmaya başlayarak düğün hikayesi çekimlerime başladım. Sanat yapma iddiamız belirli bir bakış açımızın olmasına ve deneyimimize dayanmaktadır. Bunun dışında sanatımızı somutlaştırmak ve teknik yönümüzü de kuvvetlendirmek amacı ile ekip olarak MEB onaylı sertifikalı kurslar ve alanla ilgili çeşitli seminerlere katılarak gelişimimizi devam ettirdik.

Harun Arslan Photography kurucusu ve yöneticisi olarak amacım amatör ruhumu kaybetmeden, ekibimle birlikte kurumsallaşmayı gerçekleştirmektir. Galerimizde de göreceğiniz üzere belli bir çizgiyi yansıtan fotoğraflar Harun Arslan imzası ile sunulmakla birlikte 6 kişilik ekibimin farklı bakış açıları sayesinde renklenmektedir.

Düğün fotoğrafçılığı alanındaki en güvendiğimiz yönümüz; bilgi ve deneyimimizdir. Düğününüzün tüm coşkusunu kendi enerjimizle birleştirerek, bilgi ve deneyimlerimiz ışığında hak ettiğiniz gibi en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek isteriz. Harun ARSLAN ve Deneyimli ekibi tarafından düğün gününüze ait en özel kayıtlarınızın fotoğraflar olduğuna inanıyorsanız eee hadi buuuyrun, sizleri bekliyoruz 🙂 Siz değerli çiftlerimize şimdiden mutluluklar dilerim.

Saygı ve sevgilerimle..

HARUN ARSLAN

 Etiketler : harun, arslan, düğün, fotoğrafçısı, fotoğrafçı, fotoğraf
Not: www.harunarslan.com.tr sayfadan “Harun Arslan Düğün Fotoğrafçısı” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Fotoğrafçı” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Ankara Düğün Fotoğrafçısı - Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul - Foto ÖZEN Dijital Fotoğrafçılık - Düğün Fotoğrafçısı Hande Karayaka - Fotoev - Cemal Can Ateş Fotoğrafçı - İlginizi Çekiyoruz - Foto Yağmur - Sabri Peşmen Düğün Fotoğrafçısı - Ankara Düğün Fotoğrafçısı - Gökhan