Site Rehberi > Emlak > Villacım Emlak Tur İnş San ve Tic
6 Mayıs 2021, Perşembe
 
Tavsiye Et | Hata Bildir 

Villacım Emlak Tur İnş San ve Tic

Villacım Emlak Tur İnş San ve Tic - http://www.villacim.com.tr

Emlak

www.villacim.com.tr

Giden Ziyaretçi : 0
Gelen Ziyaretçi : 0
Kategori : Emlak
Site Bilgileri : http://www.villacim.com.tr
Benzer Siteler : v | villacım emlak tur inş san ve tic
3d oyunlar
 Açıklamalar :

Villacım, 10 yılı aşkın süredir turizm sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan fakat doğru altyapı ve hizmet anlayışının tam olarak oturamadığı villa tatili alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk senesinde ortalama 6.000’den fazla misafiri başarılı bir şekilde ağırlamayı başararak, “bütünleşik hizmet” yapısı dahilinde gelişmeye devam etmektedir.
Tüm villa kiralama hizmetleri “Villacım Emlak Tur. İnş. San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.” olarak kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Ayrıca firmamız, 10487 TÜRSAB belge numarası ile A Grubu Acente konumundadır. Hizmet süreçlerinde Villacım’ın benzersiz destek anlayışı her adımda sizlerle birliktedir. Günün her saatinde villacim.com.tr web sitesinde sadece seçkin villa seçenekleri yer alır. Binlerce villa arasından “yerinde kontrol” anlayışı ile incelenen ve onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 300’ü aşkın özel villa sizlerle paylaşılır. Villacım portföyünde bulunan her bir villa müstakildir ve kendine ait özel havuza sahiptir.
Villacım üzerinden beğendiğiniz villa için, bir kaç saniye için rezervasyon yapmanız mümkündür.

 Etiketler : villa, kirala, balayı, villası, özel, havuzlu, tatil, villaları, kiralık, villacım
Not: www.villacim.com.tr sayfadan “Villacım Emlak Tur İnş San ve Tic” ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.
Benzer sayfalar için “Emlak” kategorisini ziyaret edin.
 Kategori Siteleri : Gölbaşı Satılık Arsa - Melek Saraçer Emlak Şirketi - Güler Emlak Lüleburgaz Satılık - Zengin Gayrımenkul - Yağmur Emlek - Istanbul Emlak - Emlak - Konut - Maltepe Kiralık Asemlakofisi - Bulut Akacan Akacankent